KONST / Litografier / Färglitografi 14099487
nr 1409 9487
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/75, daterad 1971. Bildmått: 46x50, yttermått inklusive ram: 61x63 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:16:29
100 kr
150 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe